Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sekretariat@zozmyszkow.pl

+48 34 31 582 00

SP ZOZ Myszków

Twoje życie ma znaczenie

Mapa

strony

Aktualności

Informacja na temat Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Myszkowie

Informacja na temat Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Myszkowie

W związku z licznymi doniesieniami medialnymi o otwarciu nowego Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Zawierciu chciałbym poinformować co dzieje się w podobnej branży w szpitalu myszkowskim. Jesteśmy zmuszeni do tego typu „reklamy” w odpowiedzi na liczne publikacje informujące o tym, że część lekarzy przeszła do super nowoczesnego oddziału otwartego w Zawierciu, jak również w związku z doniesieniami prasowymi o zamknięciu myszkowskiej porodówki. Prawdą jest, że lekarze Oddziału Ginekologii i Położnictwa Andrzej Sosnowski i Jarosław Kobos oraz lekarze Oddziału Neonatologii Jolanta Koclęga Bryndal i Dorota Kaim Hagar zdecydowali się zmienić miejsce zatrudnienia.

Jednak pomimo nachalnego namawiania personelu do zmiany miejsca pracy nie udało się rozbić zgranego zespołu pracowników zatrudnionych na naszym oddziale. Raczej zmobilizowało nas to do działania. Do pracy przyszli nowi lekarze ginekolodzy: Ryszard Olejnik, Ireneusz Orman, Judyta Kubas, Kierowanie Oddziałem Neonatologicznym przejęła dr Urszula Milka. Oddział ginekologiczny SPZOZ w Myszkowie przeszedł gruntowny remont w 2018 roku, kiedy to powstały nowoczesne sale dla pacjentek oferujące komfortowe warunki przebywania na Oddziale. Trakt porodowy wraz z oddziałem noworodków mieszczą się w nowym skrzydle szpitala, które było wybudowane parę lat wcześniej,  z zachowaniem najwyższych standardKotwicaów, wzbogacając się o dwie sale porodowe i salę do porodów rodzinnych. Obok znajduje się nowoczesna sala do wykonywania cięć cesarskich umożliwiająca  szybkie wykonanie cięcia w sytuacjach tego wymagających. Pomimo pandemii przywróciliśmy porody rodzinne z zachowaniem wymaganych procedur,  a w przypadku cięcia cesarskiego świeżo upieczeni tatusiowie mogą kangurować swoje nowonarodzone dzieci.

   Oddział ginekologiczny oferuje pełen zakres diagnostyki i operacji schorzeń narządu rodnego w tym również w ramach pakietu onkologicznego, od operacji klasycznych poprzez laparoskopie i zabiegi histeroskopowe.

Gorąco zachęcamy pacjentki do korzystania z naszych usług zapewniając najwyższy standard opieki w zakresie Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii.

02

MAR

2021

7911

razy

czytano

38/80

zozmyszkow.pl

Zdjęcie:
Logo serwisu.

SP ZOZ
Myszków

Zdjęcie:
Zdjęcie:

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Ukryj moduł.